PROJEKT DWA KWADRAT

PROJEKT DWA KWADRAT to dwie absolwentki Warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych, wydziału Architektury Wnętrz: Urszula Stelmaszczyk i Joanna Najgebauer.
Z pasją i zaangażowaniem tworzymy projekty wnętrz, tak mieszkań prywatnych, domów jednorodzinnych, jak i przestrzeni publicznych.
W pracy nad każdym z projektów kierujemy się indywidualnym podejściem, a kreatywność, zdobyta wiedza oraz wieloletnie doświadczenie pozwalają nam wykonywać powierzone zadania ściśle według potrzeb i zainteresowań klientów.
W naszych pomysłach łączymy estetykę z funkcjonalnością.
Współpracujemy z wykonawcami różnych branż budowlanych jak i artystami, dzięki czemu sprawnie i zgodnie z założonym budżetem możemy zrealizować każdy, nawet najbardziej finezyjny i wymagający projekt. Tworzymy również meble na zamówienie oraz małą architekturę do ogrodów. W prezentowanej przez nas ofercie znajduje się także bogata baza mebli zabytkowych i stylizowanych, z możliwością dopasowania ich do istniejącej już przestrzeni.
Każdemu klientowi proponujemy kompleksową pomoc w stworzeniu wnętrza, w którym będzie się czuł komfortowo, swobodnie i bezpiecznie.
Zapraszamy do współpracy!